Manavgat Belediyesi’nin dev temizlik filosu hizmette

Manavgat Belediyesi’nin dev temizlik filosu hizmette
Bu haber 07 Şub 2012 Sal 20:51 tarihinde eklendi. 7.249 kere görüntülendi
mm
Paylaş:

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla harekete geçen belediye temizlik işleri müdürlüğü, 27 araçlık yenilenen dev temizlik filosuyla Manavgat’ın turizm sezonuna tertemiz başlaması için çalışmalara başladı

27 ARAÇLIK DEV TEMİZLİK FİLOSU

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, turizm kenti Manavgat’ın daha temiz ve yaşanabilir bir kent olması amacıyla bir dizi çalışma başlattı.

Yeni alınan araçlarla da güçlendirilen temizlik işleri filosu, Manavgat’ı tertemiz yapmaya hazırlanıyor. 13 temizlik kamyonu, 4 damperli araç, 4 transit kamyonet, 1 tıbbi atık aracı, 2 ilaçlama aracı, 2 kepçe ve 1 kontrol aracı ile Manavgat sokaklarına çıkan temizlik işleri çalışanlarının çabası, kent halkının da takdirini topluyor.

FOTOĞRAF SANATÇISI TEVFİK KÖYMEN’İN ÇEKİMLERİ

Bu arada yine Başkan Sözen’in talimatıyla temizlik işlerinde kullanılan araç filosunun görselliği de yeni baştan ele alındı. Araçların her biri, Manavgatlı Fotoğraf Sanatçısı Tevfik Köymen’in özel doğa çekimleri fotoğraf albümünden alınmış fotoğraflarla giydirildi. Doğa temasının ele alındığı araç giydirmelerinde gelecek nesle temizlik ve doğa sevgisinin aşılandığı sloganlar da kullanıldı. Köymen’in başka bir yerde kullanılmamış olan fotoğraflarından seçilen fotoğrafların araçlara giydirilmesi kent halkının da hoşuna gitti.

MODERN ARAÇ FİLOMUZ HALKIN HİZMETİNDE

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat’ta kent temizliğini her zaman önemsediklerini, bu yüzden çalışmaları hızlandırdıklarını dile getirdi. Turizm sezonuna kadar eksik kalan tüm hazırlıkların tamamlanacağını belirten Başkan Sözen, vatandaşların da belediye çalışanlarına destek vermesini istedi. Daha temiz, daha sağlıklı, daha yaşanabilir bir Manavgat’ı yaratmak için tüm ekiplerimizi seferber ettik. Yeni ve modern araç filomuz halkımızın her zaman hizmetinde olacaktır. Modern araçlarımızı belediyemize kazandırarak halkımızın hizmetine sunduğumuz için mutluyuz” dedi.

Paylaş:
"Manavgat Belediyesi’nin dev temizlik filosu hizmette" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Evlilik okulu başladı
Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu’nun talimatı ile başlatılan ‘Evlilik Okulu’...
Diyanet İşleri Başkanı Görmez cami ziyaret etti
Diyanet İşleri Başkanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yurtdışı...
Bahçeşehir Koleji’nden eğlenceli “Spor kampı”
Manavgat Bahçeşehir Koleji Beden Eğitimi Bölümü’nün organize ettiği “Spor Kampı”...
Evrenseki’de ‘Van’ depremi
Spor Toto 3’üncü Lig 1’inci Grupta mücadele eden temsilcimiz Manavgat...
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.