Side Gençlik Merkezi’nden, gençlere tam destek!

Side Gençlik Merkezi’nden, gençlere tam destek!
Bu haber 07 Şub 2012 Sal 20:54 tarihinde eklendi. 6.684 kere görüntülendi
mm
Paylaş:

Gençlerin eğitimlerine takviye olarak, fiziksel ve zihinsel gelişmelerine de yardımcı olacak kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri sağlamak, gençliğin yaşadığı sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla kurulan Side Belediyesi Gençlik Merkezi; çalışmalarına hız verdi!

Side Belediyesi Gençlik Merkezi, yeni başlayan eğitim-öğretim döneminde, tüm gençlerin beden ve ruh sağlığını korumak, sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek, ilgili alanları doğrultusunda eğitimlerine katkı sağlamak ve beceri kazandırmak amacıyla; daha geniş bir kitleye hitap etmek için kurs ve etkinlik sayısını arttırırken birçok branşı yetişkinlere de açtı.

Side Belediye Başkanı A.Kadir Uçar özellikle bu dönemde kendi kapasitesinin çok üzerinde bir performans gösteren, kapsamlı içerik ve uygulamalarıyla çocuklara, gençlere ve ailelere hitap eden Side Belediyesi Gençlik Merkezi’nin sorumluluklarını bilen, kültürel değerlerine bağlı, kendine güveni olan bir gençlik için çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Her gün değişen yaşamsal şartlara uyumlu, değişime ayak uydurabilecek donanımlı gençler bölgemizi ve paralelinde ülkemizi geleceğe taşıyacaktır. Bu amaca hizmet etmek için Side Belediyesi Gençlik Merkezi’nde; müzik kurslarından tiyatroya, basketboldan fotoğrafçılığa birçok alanda kurs ve etkinlik imkânları sunuyoruz. Bu kursların birçoğunu yetişkinler için de açıyoruz. Ayrıca tüm bu kurslar ve etkinlikler sayesinde bölgemizde sanatsal, sportif ve kültürel bir hareketlilik de sağlamış oluyoruz. Herkesi merkezimizi görmeye bekliyoruz.” dedi.

Paylaş:
"Side Gençlik Merkezi’nden, gençlere tam destek!" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Evlilik okulu başladı
Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu’nun talimatı ile başlatılan ‘Evlilik Okulu’...
Diyanet İşleri Başkanı Görmez cami ziyaret etti
Diyanet İşleri Başkanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yurtdışı...
Bahçeşehir Koleji’nden eğlenceli “Spor kampı”
Manavgat Bahçeşehir Koleji Beden Eğitimi Bölümü’nün organize ettiği “Spor Kampı”...
Evrenseki’de ‘Van’ depremi
Spor Toto 3’üncü Lig 1’inci Grupta mücadele eden temsilcimiz Manavgat...
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.