Mekteplioğlu görevi devraldı

Mekteplioğlu görevi devraldı
Bu haber 04 Şub 2012 Cts 23:54 tarihinde eklendi. 4.570 kere görüntülendi
mm
Paylaş:

Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı’nın 4. Olağan kongresi yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimlerde Ercan Mekteplioğlu, Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Milletvekilleri Mevlüt Çavuşoğlu, Hüseyin Samani, Sadık Badak, Gökçen Enç ve Antalya İl Başkanı Mustafa Köse’nin katıldığı Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi Manavgat 100. Yıl Kapalı Spor Salonu’nda düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede, yönetim ve denetim faaliyet raporları, gelir-gider bilançolarının okunmasının ardından konuşmalara geçildi.

PARTİMİZE HEP HİZMET EDECEĞİZ

İlk olarak söz alan Ak Parti Manavgat Eski İlçe Başkanı Nejat Tığlı, kendi başkanlığı döneminde ak Parti’nin Manavgat’a yaptığı yatırımları değerlendirdi. 2011 yılında yapılan genel seçimlerde Ak Parti’nin oy oranlarını arttırdıklarını kaydeden Tığlı, “Ak Parti Manavgat’a hizmet etmiyor diyenler azınlıkta olan kişilerdir. Ak Parti’nin Manavgat’a yaptığı hizmetler ortada. Naras Barajı, Emniyet Ek binası, Hastane ek binası bu hizmetlerden bazılarıdır. Teşkilatım ve ben hiçbir zaman kin ve nefret üzerine siyaset yapmadık ve bundan sonra da yapmayacağız. Dün ilçe başkanı olarak partimize hizmet ederken yarın bir nefer olarak partimize hizmet edeceğiz.” dedi.

TÜRKİYE BÜYÜMEDE AVRUPADAN ÖNDE

Tığlı’nın konuşmasından sonra kürsüye Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani geldi. Ak Parti Antalya Milletvekilleri adına konuşan Samani, Türkiye’nin AB ülkelerinden bile daha hızlı bir büyüme gerçekleştirdiğini söyledi. AB Ülkelerinin memur maaşlarında indirime gittiğini ve emekli maaşlarını vermediğini söyleyen Samani, Türkiye’nin Avrupa’daki işten çıkarmaların aksine yeni  kadrolar aldığını ifade etti. Samani, “6 bin km olan yolları 15 bin km’ye çıkardık. Koğuş gibi hastane odalarından 5 yıldızlı sağlık hizmeti vermeye başladık. Evet, 2002 yılından önce de bu ülkede hizmetler yapıldı. Fakat bizler o yapılan hizmetlerin kat kat fazlasını yaptık.” dedi.

BU TEŞKİLAT ANTALYA’YI GERİ ALIR

Kendisinin Trabzon İl Başkanı olduğu dönemde Ak Parti’nin Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni aldığını fakat Trabzon’u alamadığını söyleyen Balta, “O zaman Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a söz verdik ve sözümüzü yerine getirdik. Şimdi Trabzon’u aldık ama Antalya’yı kaybettik. Ama ben inanıyorum ki bu ekip Antalya’yı tekrar geri alacaktır.” Dedi.

Konuşmaların ardından oy kullanma işlemine geçildi. 437 delegeden 206 kişi oy kullandı. Kullanılan oylardan 4’ü geçersiz sayılırken, 202 oy alan Ercan Mekteplioğlu Ak Parti Manavgat İlçe Başkanlığına seçildi.

Çiçeği burnunda başkan Mekteplioğlu, bir açıklama yaparak, Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak Manavgat’ı hak ettiği yere getirmek için var güçleriyle çalışacaklarını, önümüzdeki yerel seçimlerde Manavgat’ı iktidarla buluşturmak için çaba göstereceklerini söyledi.

 Ak Parti Kongre 2012 fotoları

Paylaş:
"Mekteplioğlu görevi devraldı" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Evlilik okulu başladı
Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu’nun talimatı ile başlatılan ‘Evlilik Okulu’...
Diyanet İşleri Başkanı Görmez cami ziyaret etti
Diyanet İşleri Başkanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yurtdışı...
Bahçeşehir Koleji’nden eğlenceli “Spor kampı”
Manavgat Bahçeşehir Koleji Beden Eğitimi Bölümü’nün organize ettiği “Spor Kampı”...
Evrenseki’de ‘Van’ depremi
Spor Toto 3’üncü Lig 1’inci Grupta mücadele eden temsilcimiz Manavgat...
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.